| Τιμή | USD:20000-65000 /SET |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 30 working days |
| Μάρκα | HHS |
| Θέση προέλευσης | Shandong, Κίνα |
| Certification | CE |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινο εμπορευματοκιβώτιο του /20-40 συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | HHS | Certification | CE |
| Θέση προέλευσης | Shandong, Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο |
| Price | USD:20000-65000 /SET | Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10 σύνολα/μήνας | Χρόνος παράδοσης | 30 εργάσιμες ημέρες |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινο εμπορευματοκιβώτιο του /20-40 συσκευασίας | Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, δοχείο πίεσης | Χρώμα | Οποιοδήποτε χρώμα |
| Βασικά σημεία πώλησης | Βουλκανίζοντας μηχανή |
Θεραπεία των χαρακτηριστικών γνωρισμάτων αιθουσών
Προδιαγραφή Gerneral για την αναφορά
| Θερμοκρασία | 110 ~ 125°C |
| Ικανότητα | 12 ελαστικά αυτοκινήτου |
| Πίεση υπηρεσιών | 0.5-0.7Mpa |
| Διάμετρος αιθουσών | 1500mm |
| Σειρά | Ρόδα κάτω από 1.2m |
| Συνολική ηλεκτρική ενέργεια δύναμης | 64 KW |
| Εξωτερικές διαστάσεις (Λ × W × Χ) | 5500x2100x2100 (χιλ.) |
Να βουλκανίσει τύπων Diffierent η λαστιχένια δεξαμενή, μπορεί να σχεδιαστεί σύμφωνα με την παραγωγή σας.
Περισσότερες εικόνες




Επισκευή Buffing→Section βήματος Collection→Initial Inspection→Old περιβλημάτων ροδών & βήμα Rubber→Ventilating Cloth→Enveloping System→Rims Gum→Building →Cushion Skiving→Cementing & πλήρωσης που τοποθετεί το φάκελο System→Test & την εσωτερική αίθουσα System→Demounting Tube→Curing που θεραπεύουν την επιθεώρηση Rims→Undress Envelope→Final & τη δοκιμή που η ρόδα Paint→Retreaded στην αποθήκευση
Δεδομένου
ότι
η
τιμή
των
πρώτων
υλών
θα
κυμαθεί
στις
διαφορετικές
περιόδους,
η
σε
απευθείας
σύνδεση
τιμή
είναι
μια
τιμή
αναγωγής,
όχι
η
τελική
τιμή.
Μπορούμε
να
εξασφαλίσουμε
την
ίδια
ποιότητα
και
τη
χαμηλότερη
τιμή
μεταξύ
των
λόρδων
μας.
Εάν
ενδιαφερθείτε
για
τα
προϊόντα
μας,
παρακαλώ
αισθανθείτε
ελεύθερος
να
μας
έρθει
σε
επαφή
με,
θα
σας
δώσουμε
μια
σε
πραγματικό
χρόνο
αναφορά
ΤΟ
ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ
ΔΥΝΑΤΌΝ.
Q: Πώς να στείλει την έρευνά σας; Ευγενικά μου πέστε την απάντηση…
-1) Ποιο προϊόν βουλκανίζετε;
-2) Ποιο είναι το μήκος και η διάμετρος της δεξαμενής εσείς χρειάζεται;
-3) Ανώτατες θερμοκρασία και πίεση θέρμανσης, pls;
-4) Μου αφήστε το WhatsApp, το Skype ή το WeChat σας.



