| Τιμή | USD:1000-25000 /SET |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 20 working days |
| Μάρκα | HHS |
| Θέση προέλευσης | SHANDONG, ΚΙΝΑ |
| Certification | CE ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Njq-160 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινο εμπορευματοκιβώτιο του /20-40 συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | HHS | Πρότυπος αριθμός | Njq-160 |
| Certification | CE ISO | Θέση προέλευσης | SHANDONG, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | USD:1000-25000 /SET |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 20 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινο εμπορευματοκιβώτιο του /20-40 συσκευασίας |
| Τύπος | Μηχανή ροδών | Τύπος μάρκετινγκ | Συνηθισμένο προϊόν |
| Εξουσιοδότηση του πυρήνα ομο | 3 έτη | Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή |
| Χρώμα | πράσινος, μπλε, προσαρμόστε | Διάσταση (L*W*H): | 900x730x1700mm |
| Δύναμη (KW) | 5,5 KW | Βάρος (κλ) | 1200 κλ |
| Τάση | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Λαστιχένιος προκατειλημμένος κόπτης λουρίδων/τέμνουσα μηχανή/οριζόντιος κόπτης
Εφαρμογή:
Αυτή η μηχανή χρησιμοποιείται κυρίως για να κόψει το λαστιχένιους ντυμένους σκοινί, τον καμβά, percale στα κομμάτια με το συγκεκριμένο πλάτος και τη γωνία. Και το τέμνων-τελειωμένο σκοινί (κουρτίνα) κυλιέται επάνω με το χέρι για την πιό πρόσφατη διαμορφώνοντας χρήση.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Η τέμνουσα μηχανή αποτελείται κυρίως από αφήνω-από τη συσκευή, τις συσκευές τροφών και την καθορισμένου μήκους τέμνουσα συσκευή. Με τη ρύθμιση από τον κωδικοποιητή, μπορεί να θέσει τη γωνία του κομμένου υφάσματος. Η τέμνουσα σειρά ρύθμισης αριθμού είναι μεγάλη, wile η κοπή sroke είναι προσαρμόσιμο ύφασμα (κουρτινών).
Κύριες τεχνικές παράμετροι:
| Τύπος προϊόντων | WC-1500 |
| Τέμνοντες χρόνοι ανά λεπτό | 10-20 |
| Εφαρμόσιμο πλάτος σκοινιού | 1500mm |
| Διάμετρος ρόλων σκοινιού | 950mm |
| Τέμνον πλάτος υφασμάτων | 1001000mm |
| Τέμνουσα γωνία υφασμάτων | 0-50° |
| Τέμνον κτύπημα | 2800mm |
| Καθορίζοντας τρόπος μήκους | Χειρωνακτικός ή αυτόματος |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 5700 r/min |
| Συμπιεσμένος αέρας | 0.6-0.8Mpa |
| Συνολική ικανότητα | 10kw/h |
| Διάσταση (L*W*H) | 10500*4300*2100mm |
| Βάρος |
4500kg |


