| Τιμή | USD:8000-60000 /SET |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 35 working days |
| Μάρκα | HHS |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | ISO9001:2008 |
| Πρότυπος αριθμός | Xpg-600 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινο εμπορευματοκιβώτιο του /20-40 συσκευασίας |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | HHS | Πρότυπος αριθμός | Xpg-600 |
| Certification | ISO9001:2008 | Θέση προέλευσης | SHANDONG, ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | USD:8000-60000 /SET |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 35 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινο εμπορευματοκιβώτιο του /20-40 συσκευασίας |
| Όρος | Νέος | Τάση | 380v |
| Κατάλληλο μέγεθος φύλλων | 600900mm | Διάσταση (L*W*H) | 14850/18600*1880*3100mm |
| Βάρος | 20T | Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό | Δύναμη | 20-26kw |
| Χρώμα | Όπως ο πελάτης απαιτεί | Ταχύτητα γραμμών | 5~25m/min |
| Μέγιστη κοπή | 450mm | Ανοχή μήκους | <3mm> |
λαστιχένια batch φύλλων από την πιό δροσερή γραμμή
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα δομών
1 η ζώνη μεταφορέων είναι ελαφριά ζώνη μεταφορέων NBR
2 ο κρύος ρόλος υιοθετεί το μειωτή μηχανών από τη μετάδοση αλυσίδων, αναστροφέας για να ρυθμίσει την ταχύτητα Η επιφάνεια του ρόλου υιοθετεί το ανοξείδωτο 201 Η επιφάνεια του εκτεθειμένου ρόλου από την ηλεκτρολυτική επιμετάλλωση και την αντιοξειδωτική επεξεργασία.
3 με τις λειτουργίες της ζώνης έλξης πατατακιών.
Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου
1. Όλη η μηχανή που ελέγχεται από το μετατροπέα συχνότητας, και με το σύγχρονο ρυθμιστή μετατροπής συχνότητας για να ρυθμίσει την ταχύτητα, μπορεί συγχρόνως να πραγματοποιήσει μια βασική ανόργανη ταχύτητα ελέγχου.
2. Πριν και μετά από τη λειτουργία το παράθυρο τίθεται με το χέρι το κουμπί στάσεων, και μπορεί να αρχίσει να σταματά συγχρόνως.
Τεχνικές παράμετροι
| Κύριες παράμετροι &Model | Xpg-900 |
| Το μεγαλύτερο πλάτος της ταινίας | 900mm |
| Το πάχος της ταινίας | 0.24mm |
| Το μέγεθος του κυλίνδρου ανοξείδωτου | 570x1000mm |
| Αριθμός ρόλων | 7 ή 9 ρόλοι |
| Γραμμική ταχύτητα ρόλων ψύξης | 4-25m/min |
| Μεγαλύτερο γραμμικό τύλιγμα ταχύτητας | 4-25m/min |
| Παράμετροι ανεμιστήρων | 250Wx3set |
| Μηχανή powe | (5.5+1.5+1.5) KW |
| Γενικές διαστάσεις | 5800x2000x1950mm |











