| Τιμή | 1.5-2.4usd/kg |
| MOQ | 1000kgs |
| Ωρα παράδοσης | 10 days |
| Μάρκα | BM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | ISO 9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ταινία αλουμινίου |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Προσαρμοσμένος ρόλος, ξύλινη παλέτα, κινούμενα σχέδια |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000tons/monthly |
| Brand Name | BM | Πρότυπος αριθμός | Ταινία αλουμινίου |
| Certification | ISO 9001 | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1000kgs | Price | 1.5-2.4usd/kg |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000tons/monthly |
| Χρόνος παράδοσης | 10 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Προσαρμοσμένος ρόλος, ξύλινη παλέτα, κινούμενα σχέδια |
| Όνομα προϊόντων | Ολογραφική ταινία BOPP Metalized στο ρόλο | Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Διαφανής |
| Χρήση | Τοποθέτηση σε στρώματα θερμότητας | Τύπος επεξεργασίας | Πολλαπλάσια εξώθηση |
| Πάχος | 25micorn | πλάτος | maxium 1600mm |
| μήκος | Προσαρμοσμένος | Χρώμα | ολογραφικός διαφανής χιονιού και αστεριών |
ζωηρόχρωμη διαφανής BOPP ταινία 1.6M, ολογραφική διαφανής BOPP ταινία ταινιών
Εισαγωγή
Η ταινία λέιζερ υιοθετεί γενικά την τεχνολογία λιθογραφίας δικτυωτού πλέγματος υπολογιστών, την τρισδιάστατη αληθινή ολογραφική τεχνολογία χρώματος, την πολλαπλάσια και δυναμική τεχνολογία εικόνας, κ.λπ. Η ολογραφική εικόνα με τη δυναμική ουράνιων τόξων και την τρισδιάστατη επίδραση μεταφέρεται στη PET, BOPP, το PVC ή ένα υπόστρωμα με το στρώμα πληροφοριών με τη σχηματοποίηση, και έπειτα η επιφάνεια της συσκευασίας προϊόντων μπορεί να λάβει μια ορισμένη επίδραση λέιζερ λέιζερ με τη βοήθεια της σύνθεσης, της καυτής σφράγισης, και της μεταφοράς.
Προδιαγραφή προϊόντων
| Όνομα προϊόντων | Ολογραφική ταινία BOPP Metalized στο ρόλο |
| Υλικό | PET/OPP/CPP |
| Χρώμα | Διαφανής/ασήμι/χρυσός/ζωηρόχρωμος |
| Ολογραφικό σχέδιο | Το απόθεμα/προσαρμόζει |
| Τεχνολογίες ολογραμμάτων | Μήτρα σημείων/τρισδιάστατος φακός |
| Πάχος | PET: 0.016mm OPP: 0.022mm |
| Ελάχιστο πλάτος του ρόλου | 1cm |
| Ανώτατο πλάτος του ρόλου | 160cm |
| Χρήση | Ελασματοποίηση/μεταφορά |
| Ανώτατο μήκος του ρόλου | 5000 μέτρα |
| Ελάχιστο QTY (MOQ) | 1000 τετραγωνικά μέτρα |
| Όροι τιμών | Μπορούμε να παρέχουμε τη FOB τιμή του /EXW/CIF. |
| Όρος πληρωμής | Παρακαλώ πληρώστε από T/T ή τη Western Union. 50% κατάθεση της συνολικής πληρωμής πριν από τη μαζική παραγωγή. (Θα πάρουμε τις φωτογραφίες ή θα σας παρουσιάσουμε τα αγαθά από το βίντεο αφότου τέρμα τα αγαθά για να σιγουρευτούμε την ποιότητα και την ποσότητα δεν είμαστε ένα ζήτημα για να σταματήσουμε την επιχειρησιακή σχέση μας.) |
| Χρόνος παραγωγής | Νέα διαταγή: 10days ξαναπαραγγείλετε: 7days |
| Τρόπος παράδοσης | Από σαφή, αεροπορικώς τη θάλασσα ή |
| Συσκευασία | Δίσκος/ξύλινο πλαίσιο |
| Περίπου δείγματα | Δείγματα αποθεμάτων: Ελεύθερη δαπάνη |
Εφαρμογή
FAQ
1.Are εσείς εμπορικός επιχείρηση ή κατασκευαστής;
Είμαστε
κατασκευή
και
εμπορική
επιχείρηση.
2.Do
παρέχετε
τα
δείγματα;
Είναι
ελεύθερο
ή
πρόσθετο;
Ναι,
θα
μπορούσαμε
να
προσφέρουμε
το
δείγμα
χρεώνουμε
δωρεάν
αλλά
το
σαφές
κόστος
θα
καλυφθεί
από
το
δέκτη.
3.What
είναι
η
παράδοσή
σας
χρόνος;
Ο
χρόνος
παράδοσης
είναι
κανονικά
15
ημέρες.
4.Can
δέχεστε
τα
μικτά
προϊόντα
σε
ένα
εμπορευματοκιβώτιο;
Ναι,
δεχόμαστε
στα
σίγουρα.
5.What
είναι
MOQ
σας;
Το
MOQ
του
καυτού
φύλλου
αλουμινίου
σφράγισης
είναι
200
τυποποιημένοι
ρόλοι,
και
η
ταινία
του
/hologarphic
ταινιών
ελασματοποίησης
είναι
300KGS
για
κάθε
καλή
επιμεταλλωμένη
ταινία.
6.
Ποιοι
είναι
οι
όροι
πληρωμής
σας;
Η πληρωμή, 30% εκ των προτέρων, ποσό ισορροπίας πρέπει να πληρωθεί πριν από την αποστολή.
Το προϊόν παρουσιάζει



