| Τιμή | 1.6-2.6usd/kg |
| MOQ | 1000kgs |
| Ωρα παράδοσης | 10 days |
| Μάρκα | BM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | ISO 9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Επαργυλωμένη ταινία |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Προσαρμοσμένος ρόλος, ξύλινη παλέτα, κινούμενα σχέδια |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000tons/monthly |
| Brand Name | BM | Πρότυπος αριθμός | Επαργυλωμένη ταινία |
| Certification | ISO 9001 | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1000kgs | Price | 1.6-2.6usd/kg |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000tons/monthly |
| Χρόνος παράδοσης | 10 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Προσαρμοσμένος ρόλος, ξύλινη παλέτα, κινούμενα σχέδια |
| Όνομα προϊόντων | Μόνωση αφρού φύλλων αλουμινίου EPE | Χαρακτηριστικό γνώρισμα | θερμή κράτηση |
| Χρήση | Συσκευάζοντας φύλλο ή θερμική μόνωση | Τύπος επεξεργασίας | Σύνθετη συσκευασία ή καυτή μόνωση |
| Πάχος | 2.5mm, 3.6mm, 3.8mm, 4mm, 5mm, 15mm. | πλάτος | 1000mm |
| μήκος | Προσαρμοσμένος | Χρώμα | Ασήμι |
Αντανακλαστικό φύλλο αλουμινίου αργιλίου θερμότητας 5mm φύλλο μόνωσης αφρού epe
Εισαγωγή
| Όνομα στοιχείων | Αντανακλαστικό φύλλο αλουμινίου αργιλίου θερμότητας 5mm φύλλο μόνωσης αφρού epe |
| Υλική δομή | Alu+XPE/EPE Foam+Alu |
| Μέγεθος ρόλων | W. 1.2m Χ Λ. 30m/40m |
| Χρώμα αφρού | Μαύρος, άσπρος, μπλε, ρόδινος ή προσαρμοσμένος |
| Προϊόν Thicness | 3~15mm |
| GSM | 180~410 g/m ² |
| Πυκνότητα | 431g/m ² |
| ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ | ΠΡΟΤΥΠΑ | ΜΟΝΑΔΑ | VALUE |
| Θερμική αγωγιμότητα | ASTM C518-15 | W/mk | 0,03 |
| Ανακλαστικότητα | ASTM C1371-15 | % | 95%~97% |
| Ικανότητα ακτινοβολίας | ASTM C1371-15 | € | 0,05 |
| Θερμοκρασία Resisitance | ℃ | -40~100 | |
| Θερμότητα - δυνατότητα μόνωσης | Μετρητής Tempreture | ℃ | 34.5~56.5 |
| Αλεξίπυρο επίπεδο | Astm-g518-2010 | Κατηγορία B1 | |
| Ποσοστό μετάδοσης υδρατμών | GB/T 26253-2010 | g/m ² /day | ≤1.00 |
| Εκτατό φορτίο (μέγιστο) | GB/T 18173.1-2012 | Ν | MD-44, TD-99 |
Εφαρμογή
και
οδηγία
Για τον εξωτερικούς τοίχο και τη στέγη όλων των ειδών κτηρίου για τη μόνωση. Όπως το εργοστάσιο, αποθήκη εμπορευμάτων, κοινότητα κατοικιών, εξοχικό σπίτι, κτίριο γραφείων, δημόσιο κτίριο.
Για τη μόνωση οικοδόμησης δομών μετάλλων. Όπως το σπίτι colorbond, αποθήκη σιταριού δομών μετάλλων.
Το φύλλο αλουμινίου μόνωσης στεγών είναι μια αποτελεσματική και αποδοτική προστασία δαπανών από τις καταστροφές των σκληρών καιρικών συνθηκών, που παρέχουν μια άριστη μόνωση ενάντια στον ατμό υγρασίας. Είναι κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί στη μόνωση υλικού κατασκευής σκεπής ως εμπόδιο αντανάκλασης ή θερμότητας στα βιομηχανικά, εμπορικά και κατοικημένα κτήρια.
Χρησιμοποιούνται ευρέως για το θόλο φορτηγών, την κάλυψη σκαφών και την αποθήκευση ή τη μεταφορά φορτίου στα ορυκτούς εργοστάσια και τους λιμένες, μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ως σκηνές έξω, το ταξίδι και οι καταστροφές, ο μουσαμάς είναι να καλυφθούν και να προστατευθούν τα αγαθά υπαίθρια.
Είναι μπορούν επίσης να χρησιμοποιηθούν στη βιομηχανία, το φράγμα άρδευσης, τον ανεμοφράχτη, τον κήπο, την αποθήκη εμπορευμάτων, την υπαίθρια κάλυψη αποθήκευσης, την κάλυψη φορτηγών, την κάλυψη βαρκών, τη στρατοπέδευση, τις σκηνές κ.λπ.
Εφαρμογή
Διαστάσεις:
Το περικάλυμμα τοίχων πωλείται στο μέγεθος ρόλων.
Κοινό μέγεθος: 1350mm*60m
1500mm*60m
1350mm*30m
1500mm*30m
Το προϊόν και sorkshope παρουσιάζει



