| Τιμή | 2-6usd/kg |
| MOQ | 3tons |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 working days |
| Μάρκα | BM |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ISO |
| Αριθμός μοντέλου | BM01 |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Καρτόνι με σήματα πληροφοριών για τα προϊόντα |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 600 τόνους/μήνα |
| Brand Name | BM | Αριθμός μοντέλου | BM01 |
| Certification | ISO | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 3 τόνους | Price | 2-6usd/kg |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Ικανότητα εφοδιασμού | 600 τόνους/μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Καρτόνι με σήματα πληροφοριών για τα προϊόντα |
| Ονομασία προϊόντος | Υψηλότερη γυαλιστερή ταινία για ζώα | Μονάδα: | 300μμ, 250μμ |
| Συλλέκτης | Χωρίς κόλλα εσωτερική κορώνα | Χρώμα | Διαφανές |
| πάχος κόλλας | 50mic | λειτουργία | Διαφανής υψηλής ιξώδους |
| Χρήση | Φόρμα προστασίας επιφάνειας εικόνας | Διάμετρο | 31.5cm-1.52m |
| Διάρκεια | 50 μέτρα | Υλικό | Διαφανής ταινία PET οπτικής ποιότητας |
Ετικέτες αυτοκινήτου με χρωματιστή ταινία λέιζερ, αυτοκόλλητες ετικέτες λέιζερ pvc, ετικέτες αυτοκινήτου με επίστρωση αλουμινίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Διαφανής γυαλιστερή ταινία PET |
| Ειδικότητα: | 300 μm |
| Συμβατό μελάνι: | Υδατικό μελάνι (χρωστική) |
| Αδιάβροχο | ΟΧΙ |
| Εφαρμογή: | Ψηφιακή εκτύπωση μελάνι |
| Διάμετρο: | 0.914m/1.07m/1.27m/1.37m/1.52m, 36"/42"/50"/54"/60" |
| Διάρκεια: | 30m |
| Μέγεθος πυρήνα: | 2" διάμετρο |
| ΣυσκευήΕπ: | ένα ρολό σε ένα τυποποιημένο κουτί από χαρτόνια εξαγωγής |
Χαρακτηριστικά:
1.Κατάλληλο
για
εκτύπωση
με
βαφή,
καλή
ευελιξία
2Εύκολο
να
απορροφήσει
μελάνι,
γρήγορη
ξήρανση,
τα
γραφικά
είναι
λαμπρά.
3Καλή
ομαλότητα,
εύκολη
διαίρεση.
4-
Τέλειο
υλικό
για
την
κατασκευή
πιάτων.
Εφαρμογή:
1Διαφήμιση για παράθυρα
2.
Στο
κατάστημαδιαφήμιση
3.
Τύπος
εκδόσεων
Πλάκα
εκτύπωσης
4Πλάκα
οθόνης
εκτύπωσης
5Εμπορικά
σήματα
και
πλακέτες
εκτύπωσης
υφασμάτων
Το πλεονέκτημα μας.
Υψηλή
διαφάνεια
Υψηλή
προσκόλληση
Καμία
αποδέσμευση
Εύκολη
εφαρμογή
Διαρκής
αντοχή
στις
καιρικές
συνθήκες
Δεν
είναι
εύκολο
να
γίνεις
κίτρινος.
Η
εταιρεία
μας
έχει
μια
καλή
σειρά
από
προϊόντα
αυτοκόλλησης,
όπως
διπλής
όψης
σειρά
αυτοκόλλησης,
σειρά
κρύσταλλου
ταινίας,
σειρά
ταινίας
κρύου
τοποθέτησης,
ειδική
σειρά
υλικών
(λευκό
χαρτί
διαγράφεται
ταινία,
ταινία
αυτοκινήτου),σειρά
μέσων
inkjet.
Αν
χρειάζεστε
αυτή
τη
σειρά
από
αυτοκόλλητα,
επικοινωνήστε
μαζί
μου,
δεν
πρέπει
να
υπάρχει
λάθος.
Εγγύηση
ότι
δεν
θα
καθυστερήσει
τον
πολύτιμο
χρόνο
σας,
και
το
πιο
σημαντικό,
να
σας
δώσει
την
καλύτερη
ποιότητα
και
τιμή.
Παρακαλώ
επικοινωνήστε
μαζί
μου.
Συσκευή
Άλλα προϊόντα



