| Τιμή | 0.39-2usd/pirce |
| MOQ | 3tons |
| Ωρα παράδοσης | 7-15 working days |
| Μάρκα | BM |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | ISO |
| Αριθμός μοντέλου | BMTAPE |
| Πληροφορίες συσκευασίας | 1) Καρτόνια με 36 ή 72 ρόλους 2) Δυνατότητα εξατομίκευσης των κουτιών με εκτύπωση |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 50000κουτιά/μήνα |
| Brand Name | BM | Αριθμός μοντέλου | BMTAPE |
| Certification | ISO | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 3 τόνους | Price | 0.39-2usd/pirce |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Ικανότητα εφοδιασμού | 50000κουτιά/μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | 1) Καρτόνια με 36 ή 72 ρόλους 2) Δυνατότητα εξατομίκευσης των κουτιών με εκτύπωση |
| Ονομασία προϊόντος | προσαρμοσμένη κολλητική ταινία bopp για σφραγίδα κουτιού | Συλλέκτης | Γλυκό με βάση το νερό |
| Τύπος | Μονόπλευρη ταινία | Διάρκεια | 10m-4000M |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Κανονική θερμοκρασία | Χρήση | Τεκέτα συσκευασίας κυλίνδρων σφράγισης κουτιών |
| Πακέτο μεταφοράς | Καρτόνι | Εκτύπωση λογότυπου | 3 Διαθέσιμα χρώματα |
| Δάχος | 36-75μ | Κύκλος χαρτιού | 3/4/5mm |
| Άρθρο | Τραπέζιο Bopp Jumbo Roll |
| Βασικό υλικό | Φόρμα BOPP |
| Συλλέκτης | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Επέκταση | Λιγότερο από 170% |
| Δύναμη συγκράτησης ((H) | 10-24 |
| Δυνατότητα απολέπισης με 180#730 | 4.5-7N/2.5CM |
| Επαφή με τον Εαυτό | Λιγότερο από 90 gms/cm |
| Δυνατότητα τέντωσης (Mpa) | > 120 |
| Ζωή στον εαυτό | Περισσότεροι από 12 μήνες |
| Διάμετρο: | 1280 mm (Χρησιμοποιήσιμο πλάτος 1260 mm) |
| Διάρκεια: | 4000 μέτρα |
| Δάχος: | 36 ~ 65 μm (φιλμ Bopp:23,25,2838 μm.) |
| Συλλέκτης: | Υδάτινη / διαλύτης ακρυλική κόλλα |
| Χρώμα | Διαφανές, κόκκινο, πράσινο, κίτρινο, καφέ κλπ. |
| Χρόνος παράδοσης | 25-35 ημέρες |
| Πληρωμή | Τ/Τ |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση προσφορών |
| Υλικό | |
| Δάχος | 40μc~64Μικρόμετρο (1μικρόμετρο = 0,001mm) (1μικρόμετρο = 25,4μικρόμετρο) |
|
40μ,
43μ,
45μ,
48μ,
50μ,
60μ,64Μικροφώνημα 1.6mil, 1.7mil, 1.9mil, 2.0mil, 2.4mil, 2.5mil |
|
| Διάμετρο | 12mm~1280mm |
| Κανονικά: 36mm, 45mm, 48mm, 50mm, 60mm, 72mm 2 ίντσες, 3 ίντσες | |
| Διάρκεια | 10m~4000m |
|
Κανονικά:
50m,
55m,
66m,
75m,
80m,
100m,
132m,
924m,
990m,
1000m. 55y, 100y, 110y, 500m, 1000y, 1100y (1yard=0.9144m) |
|
| Χρώμα |
Διαφανές,
διαυγές,
κίτρινο,
καφέ,
μέλι,
κεχριμπάρι καφέ, καστανό, μαύρο, μπεζ, λευκό |
| Εκτύπωση | Τυπωμένα κατά παραγγελία, έως και5Χρώματα ωραία εκτύπωση με το λογότυπό σας πάνω |
| Τροποποιημένο | 10 μεγάλα κυλίνδρια = 50400 τετραγωνικά μέτρα |
| Πακέτο |
1
ή
5
ή
6
ρολά/συντρίβουν,
36
ή
50
ή
72
ρολά/κατάστημα
ή
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
πελάτη 1 ρολά συρρικνώνονται ή 6 ρολά στέκονται συρρικνώνονται ή 6 ρολά επίπεδα συρρικνώνονται |
| Χρόνος παράδοσης | Εξαρτάται από την ποσότητα, συνήθως εντός 15~20 εργάσιμων ημερών μετά την παραλαβή της προκαταβολής για 1x 40'HQ |
| Ειδικό μέγεθος, χρώμα και συσκευασία μπορεί να γίνει σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη | |
κέντρα
διανομής
*
Συσκευή
τροφίμων
και
ποτών
στο
σούπερ
μάρκετ
*
Σφραγίσιμο
κουτιών/καρτονιών,
καθημερινή
χρήση,
βιομηχανική
χρήση
και
χρήση
γραφείου
*
Διόρθωση
σήματος
αποστολής
*
Ιδανικό
για
τη
σφράγιση
των
κουτιών,
των
κουτιών,
των
εμπορευμάτων
και
των
παλέτων
*
Μεταφορά,
συσκευασία,
δέσμη
και
συσκευασία
Προϊόντα
Υψηλή
πρόσφυση,
υψηλή
αντοχή,
αντοχή
στη
τράβηξη,
πρακτική,
ανθεκτική
ιξώδες,
χωρίς
αποχρωματισμό,
ομαλή,
αντιψυκτικό,
προστασία
του
περιβάλλοντος,
σταθερή
ποιότητα
Εφαρμογές:
Α)
Δέσεις
και
δέσμες
Β)
Σφραγίσματα
σε
χαρτόνια,
εφαρμόζονται
σε
πολλές
βιομηχανίες.
Αυτό το προϊόν είναι το προϊόν μας πλεονέκτημα, pls επικοινωνήστε μαζί μας.



