| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 120 days |
| Μάρκα | SUNRISE |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Certification | EcoVadis audit, UL certification, SGS certification, Sedex certification, European Union PED, American ASME, German TUV, Russian GOST, European Union ATEX, Australia AS1210, CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Kqs20-4 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πρότυπα που στέλνουν την ξύλινη συσκευασία ταινιών κιβωτίων ή τεντωμάτων |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 6 μονάδες το χρόνο |
| Brand Name | SUNRISE | Πρότυπος αριθμός | Kqs20-4 |
| Certification | EcoVadis audit, UL certification, SGS certification, Sedex certification, European Union PED, American ASME, German TUV, Russian GOST, European Union ATEX, Australia AS1210, CE, ISO | Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 6 μονάδες το χρόνο |
| Χρόνος παράδοσης | 120 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πρότυπα που στέλνουν την ξύλινη συσκευασία ταινιών κιβωτίων ή τεντωμάτων |
| Ικανότητα | 200CPM (330 ml) | Αριθμός βαλβίδων πλήρωσης | 20 |
| Αριθμός κάλυψης των κεφαλιών | 4 | Γεμίζοντας θερμοκρασία | 0-4℃ |
| Μέγιστη περιεκτικότητα σε CO2 | 5.0g/L | Γεμίζοντας πίεση (CO2) | 0.15~0.4Mpa |
200CPM ενωμένη με διοξείδιο του άνθρακα δοχεία μηχανή πλήρωσης ποτών 4 κεφάλια
Περιγραφή:
Η
γεμίζοντας
δοχείων
200CPM
και
σφραγίζοντας
μηχανή
είναι
κυρίως
κατάλληλη
για
την
πλήρωση
και
τη
σφράγιση
των
two-piece
δοχείων
αργιλίου
της
μπύρας
και
τον
αέριο-περιορισμό
των
ποτών.
Τεχνική παράμετρος:
| Ικανότητα | 200CPM (330ml) |
| Αριθμός βαλβίδων πλήρωσης | 20 |
| Αριθμός κάλυψης των κεφαλιών | 4 |
| Γεμίζοντας θερμοκρασία | 0-4℃ |
| Μέγιστη περιεκτικότητα σε CO2 | 5.0g/L |
| Γεμίζοντας πίεση (CO2) | 0.15~0.4Mpa |
| Γεμίζοντας μέθοδος | Ισορροπημένη πίεση |
| Κεντρική διάμετρος της βαλβίδας πλήρωσης | Ф1000 |
| Απόσταση γεμίζοντας βαλβίδων | 163.36mm |
| Ύψος μεταφορέων | 1150~1250mm |
| Μέγεθος κάλυψης (κάλυψη 202) | Τυποποιημένος βασικός τύπος κάλυψης διαμέτρων 59.52±0.25 |
| Μπορέστε να ταξινομήσετε | Διάμετρος 66 |
Εμπορικό σήμα συναρμολογήσεων:
Γυρίζοντας
υποστήριξη:
Ειδικός
βαρύς
Luoyang
Βαλβίδα
ελέγχου
κολπίσκων: Κορέα
Σφραγίδες:
Sealtech Γερμανία
Πνευματικά
συστατικά:
SMC/FESTO
Ζώνη
συγχρονισμού:
Ningbo
Fulong
Μηχανή:
Wannan
PLC:
Mitsubishi
Αναστροφέας:
Mitsubishi
Ανθρώπινη
διεπαφή
μηχανών:
Δέλτα
Φέρον εμπορικό σήμα: SKF/NSK



