| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 90-120 days |
| Μάρκα | SUNRISE |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Certification | EcoVadis audit, UL certification, SGS certification, Sedex certification, European Union PED, American ASME, German TUV, Russian GOST, European Union ATEX, Australia AS1210, CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | KQSMF10A |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πρότυπα που στέλνουν την ξύλινη συσκευασία ταινιών κιβωτίων ή τεντωμάτων |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 6 μονάδες το χρόνο |
| Brand Name | SUNRISE | Πρότυπος αριθμός | KQSMF10A |
| Certification | EcoVadis audit, UL certification, SGS certification, Sedex certification, European Union PED, American ASME, German TUV, Russian GOST, European Union ATEX, Australia AS1210, CE, ISO | Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 6 μονάδες το χρόνο |
| Χρόνος παράδοσης | 90-120 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πρότυπα που στέλνουν την ξύλινη συσκευασία ταινιών κιβωτίων ή τεντωμάτων |
| Γεμίζοντας κεφάλι | 32 | Καλύπτοντας κεφάλι | 10 |
| Όγκος μπουκαλιών: | 500ml | Ικανότητα παραγωγής: | 12000bph |
| Μέγεθος μπουκαλιών: | H=180-340mm, Φ50-106mm | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 8kw |
| Πηγή αέρα: | 0.8MPa | Συνολικό βάρος | 9000kg |
500ml έξοχη καθαρή μηχανή πλήρωσης μπουκαλιών της PET
1.
Επισκόπηση
εξοπλισμού
του
μπουκαλιού
500ml
PET
εξαιρετικά-καθαρού
πέντε--ένα
μηχανή
πλήρωσης
Η
έξοχη
καθαρή
μηχανή
πλήρωσης
μπουκαλιών
500ml
PET
διαιρείται
σε
έξοχη
καθαρή
καυτή
πλήρωση,
έξοχη
καθαρή
μέση
πλήρωση
θερμοκρασίας,
και
έξοχη
καθαρή
πλήρωση
χαμηλής
θερμοκρασίας.
Το
μπουκάλι
Kaiqisi
500ML
PET
εξαιρετικά-καθαρό
πέντε--ένα
μηχανή
πλήρωσης
ενσωματώνει
δύο
απολυμαντικούς
ψεκασμούς,
αποστηρωμένοι
ψεκασμοί
νερού,
που
γεμίζουν
και
που
καλύπτουν
σε
ένας.
Ο
εσωτερικοί
καθαρισμός
και
η
απολύμανση
της
μηχανής
πλήρωσης
υιοθετούν
κυρίως
τα
συστήματα
ΣΠΟΛΩΝ
και
SOP,
και
ο
καθαρισμός
και
η
απολύμανση
της
υλικής
σωλήνωσης
υιοθετούν
κυρίως
τα
συστήματα
CIP
και
ΓΟΥΛΙΏΝ
για
να
εξασφαλίσουν
τη
διατροφή
και
το
γούστο
του
προϊόντος
στο
μέγιστο
βαθμό.
Η
εξαιρετικά-καθαρή
μηχανή
συνδυασμού
πλήρωσης
χρησιμοποιείται
κυρίως
στα
μπουκάλια
της
PET
του
τσαγιού,
του
χυμού,
των
λειτουργικών
ποτών,
του
νερού
και
άλλων
προϊόντων.
2.
Οι
κύριες
τεχνικές
παράμετροι
του
μπουκαλιού
500ml
PET
εξαιρετικά-καθαρίζουν
πέντε--μια
μηχανή
πλήρωσης
| Διαμορφώστε το αριθ.: | KQSMF10A |
| Αριθμός απολυμαντικών κεφαλιών ψεκασμού: | 40 |
| Αριθμός κεφαλιών ξεβγαλμάτων: | 40 (με το αποστειρωμένο νερό) |
| Αριθμός πλήρωσης των κεφαλιών: | 32 |
| Αριθμός κάλυψης των κεφαλιών: | 10 |
| Όγκος μπουκαλιών: | 500ML |
| Ικανότητα παραγωγής: | 12000BPH |
| Εφαρμόσιμος τύπος μπουκαλιών: | H=180-340mm, Φ50-106mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 8kw |
| Διαστάσεις: | 6200×3000×3000 χιλ. (ύψος πλάτους μήκους * *) |
| Συνολικό βάρος: | 12000kg |
| Πηγή αέρα: | 0.8MPa |
3.
Τα
δομικά
χαρακτηριστικά
γνωρίσματα
του
μπουκαλιού
500ML
PET
εξαιρετικά-καθαρίζουν
τη
μηχανή
πλήρωσης
Σταθμός
πλύσης
Ο
σταθμός
πλύσης
μπουκαλιών
μπορεί
να
πραγματοποιήσει
την
υψηλή
πλύση
του
εσωτερικού
του
μπουκαλιού,
του
εξωτερικού
τοίχου
του
μπουκαλιού
και
στόμα
του
μπουκαλιού.
Η
περιοχή
πλύσης
μπουκαλιών
έχει
έναν
χαμηλότερο
λαμβάνοντα
δίσκο
νερού
και
ένα
ανώτερο
πιάτο
διαφραγμάτων
νερού.
Η
περιοχή
πλύσης
μπουκαλιών
είναι
εξοπλισμένη
με
μια
προστατευτική
κάλυψη
ανοξείδωτου
για
να
αποτρέψει
το
ράντισμα
του
νερού
πλύσης
μπουκαλιών
κατά
τη
διάρκεια
του
ξεπλύματος.
Ο
ξεπλένοντας
κολπίσκος
νερού
είναι
εξοπλισμένος
με
μια
συσκευή
ρύθμισης
πίεσης,
η
οποία
μπορεί
να
ρυθμίσει
την
πίεση
ξεπλύματος
και
να
ελέγξει
τη
ροή
του
νερού
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
κενού
μπουκαλιού.
Αποτελεσματικά
εγγυηθείτε
την
επίδραση
του
ξεπλύματος
και
σώστε
την
κατανάλωση
ξεπλύματος
του
νερού.
Μια
μπουκάλι-ξεπλένοντας
συσκευή
εγκαθίσταται
στη
σύνδεση
μπουκάλι-ξεπλύματος
για
να
απολυμάνει
αποτελεσματικά
και
να
καθαρίσει
το
λαιμό
μπουκαλιών.
Πρατήριο
καυσίμων
Το
πρατήριο
καυσίμων
υιοθετεί
τους
ανώτερους
και
χαμηλότερους
κυλίνδρους
διανομής.
Κατά
τη
διάρκεια
της
γεμίζοντας
διαδικασίας,
ο
αέρας
στο
μπουκάλι
επιστρέφει
στο
χαμηλότερο
κύλινδρο
διανομής
χωρίς
επαφή
με
τον
εξωτερικό
κόσμο,
ο
οποίος
είναι
ευεργετικότερος
να
εξασφαλίσει
τη
στειρότητα
του
προϊόντος
από
άλλες
μορφές
πλήρωσης.
Μάθετε
από
την
ξένη
προηγμένη
τεχνολογία
και
την
αναπτύξτε
ανεξάρτητα
για
να
καλύψετε
απαίτηση
της
μεγάλης
πλήρωσης.
Υιοθετεί
μια
quick-release
δομή,
και
το
σώμα
βαλβίδων
καθαρίζεται
εύκολα
και
γρήγορα,
με
την
αυτοκαθαριζόμενη
λειτουργία.
Σφραγίζοντας
σταθμός
Η
μηχανή
κάλυψης
εισάγει
την
πιό
προηγμένη
διεθνή
τεχνολογία
σφράγισης
για
να
ικανοποιήσει
ανάγκη
της
μεγάλης
σφράγισης.
Η
αξιόπιστη
και
ακριβής
ρύθμιση
ροπής
εξασφαλίζει
την
ασφάλεια
κάθε
μπουκαλιού.
Ο
καθαρισμός
νημάτων
του
στόματος
μπουκαλιών
πρίν
σφραγίζει
θα
αποφύγει
moldy
της
παραμονής
υγρής
στο
στόμα
μπουκαλιών
στην
αποθήκευση.
Γιατί
μας
επιλέξτε
Ένας τυποποιημένος, επαγγελματικότερος και συστηματικότερος προμηθευτής των πλαστικών μηχανημάτων. Αυτό είναι η επιθυμία όλων των πελατών και η κατεύθυνση των προσπαθειών μας. Είμαστε πρόθυμοι να παρέχουμε σε σας την κατάλληλη, αποτελεσματική και ικανοποιητική υπηρεσία με κάθε ειλικρινή προσπάθεια. Είμαστε δεσμευμένοι συνεχώς να βελτιώσουμε και να ξεπεραστούμε.