| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 90-120 days |
| Μάρκα | SUNRISE |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Certification | EcoVadis audit, UL certification, SGS certification, Sedex certification, European Union PED, American ASME, German TUV, Russian GOST, European Union ATEX, Australia AS1210, CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | KQSMF08A |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πρότυπα που στέλνουν την ξύλινη συσκευασία ταινιών κιβωτίων ή τεντωμάτων |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 6 μονάδες το χρόνο |
| Brand Name | SUNRISE | Πρότυπος αριθμός | KQSMF08A |
| Certification | EcoVadis audit, UL certification, SGS certification, Sedex certification, European Union PED, American ASME, German TUV, Russian GOST, European Union ATEX, Australia AS1210, CE, ISO | Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 6 μονάδες το χρόνο |
| Χρόνος παράδοσης | 90-120 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Πρότυπα που στέλνουν την ξύλινη συσκευασία ταινιών κιβωτίων ή τεντωμάτων |
| γεμίζοντας κεφάλια: | 24 | Καλύπτοντας κεφάλια: | 8 |
| Όγκος | 1L | Ικανότητα | 7000BPH |
| Τύπος μπουκαλιών: | H=180-340mm, Φ50-106mm | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 6.5KW |
| απολυμαντικά κεφάλια: | 24 | κεφάλια ξεβγαλμάτων | 24 |
1L μπουκάλι της PET εξαιρετικά-καθαρό πέντε--ένα εξοπλισμός μηχανών πλήρωσης
1. 1L μπουκάλι της PET εξαιρετικά-καθαρό πέντε--ένα επισκόπηση εξοπλισμού γεμίζοντας μηχανών
1L
η
εξαιρετικά-καθαρή
μηχανή
πλήρωσης
μπουκαλιών
της
PET
διαιρείται
σε
εξαιρετικά-καθαρή
καυτή
πλήρωση,
εξαιρετικά-καθαρή
πλήρωση
μέσος-θερμοκρασίας,
και
εξαιρετικά-καθαρή
χαμηλής
θερμοκρασίας
πλήρωση.
Το
μπουκάλι
ΑΝΑΤΟΛΗΣ
1L
PET
εξαιρετικά-καθαρό
πέντε--ένα
μηχανή
πλήρωσης
ενσωματώνει
δύο
απολυμαντικούς
ψεκασμούς,
αποστηρωμένοι
ψεκασμοί
νερού,
που
γεμίζουν
και
που
καλύπτουν
σε
ένας.
Ο
εσωτερικοί
καθαρισμός
και
η
απολύμανση
της
μηχανής
πλήρωσης
υιοθετούν
κυρίως
τα
συστήματα
ΣΠΟΛΩΝ
και
SOP,
και
ο
καθαρισμός
και
η
απολύμανση
της
υλικής
σωλήνωσης
υιοθετούν
κυρίως
τα
συστήματα
CIP
και
ΓΟΥΛΙΏΝ
για
να
εξασφαλίσουν
τη
διατροφή
και
το
γούστο
του
προϊόντος
στο
μέγιστο
βαθμό.
Η
εξαιρετικά-καθαρή
μηχανή
συνδυασμού
πλήρωσης
χρησιμοποιείται
κυρίως
στα
μπουκάλια
της
PET
του
τσαγιού,
του
χυμού,
των
λειτουργικών
ποτών,
του
νερού
και
άλλων
προϊόντων.
2.
Οι
κύριες
τεχνικές
παράμετροι
του
μπουκαλιού
1L
PET
εξαιρετικά-καθαρίζουν
πέντε--μια
μηχανή
πλήρωσης
| Απολυμαντικά κεφάλια: | 24 |
| Κεφάλια ξεβγαλμάτων (με το αποστειρωμένο νερό): | 24 |
| Γεμίζοντας κεφάλια: | 24 |
| Καλύπτοντας κεφάλια: | 8 |
| Όγκος: | 1L |
| Ικανότητα: | 7000BPH |
| Εφαρμόσιμος τύπος μπουκαλιών: | H=180-340mm, Φ50-106mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 6.5kw |
| Διαστάσεις: | 6100×2000×2300 χιλ. (ύψος πλάτους μήκους * *) |
| Συνολικό βάρος | 7000kg |
| Πηγή αέρα: | 0.8MPa |
3. Τα δομικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα του μπουκαλιού 1L PET εξαιρετικά-καθαρίζουν πέντε--μια μηχανή πλήρωσης
Σταθμός
πλύσης
Ο
σταθμός
πλύσης
μπουκαλιών
μπορεί
να
πραγματοποιήσει
την
υψηλή
πλύση
του
εσωτερικού
του
μπουκαλιού,
του
εξωτερικού
τοίχου
του
μπουκαλιού
και
στόμα
του
μπουκαλιού.
Η
περιοχή
πλύσης
μπουκαλιών
έχει
έναν
χαμηλότερο
λαμβάνοντα
δίσκο
νερού
και
ένα
ανώτερο
πιάτο
διαφραγμάτων
νερού.
Η
περιοχή
πλύσης
μπουκαλιών
είναι
εξοπλισμένη
με
μια
προστατευτική
κάλυψη
ανοξείδωτου
για
να
αποτρέψει
το
ράντισμα
του
νερού
πλύσης
μπουκαλιών
κατά
τη
διάρκεια
του
ξεπλύματος.
Ο
ξεπλένοντας
κολπίσκος
νερού
είναι
εξοπλισμένος
με
μια
συσκευή
ρύθμισης
πίεσης,
η
οποία
μπορεί
να
ρυθμίσει
την
πίεση
ξεπλύματος
και
να
ελέγξει
τη
ροή
του
νερού
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
του
κενού
μπουκαλιού.
Αποτελεσματικά
εγγυηθείτε
την
επίδραση
του
ξεπλύματος
και
σώστε
την
κατανάλωση
ξεπλύματος
του
νερού.
Μια
μπουκάλι-ξεπλένοντας
συσκευή
εγκαθίσταται
στη
σύνδεση
μπουκάλι-ξεπλύματος
για
να
απολυμάνει
αποτελεσματικά
και
να
καθαρίσει
το
λαιμό
μπουκαλιών.
Πρατήριο
καυσίμων
Το
πρατήριο
καυσίμων
υιοθετεί
τους
ανώτερους
και
χαμηλότερους
κυλίνδρους
διανομής.
Κατά
τη
διάρκεια
της
γεμίζοντας
διαδικασίας,
ο
αέρας
στο
μπουκάλι
επιστρέφει
στο
χαμηλότερο
κύλινδρο
διανομής
χωρίς
επαφή
με
τον
εξωτερικό
κόσμο,
ο
οποίος
είναι
ευεργετικότερος
να
εξασφαλίσει
τη
στειρότητα
του
προϊόντος
από
άλλες
μορφές
πλήρωσης.
Μάθετε
από
την
ξένη
προηγμένη
τεχνολογία
και
την
αναπτύξτε
ανεξάρτητα
για
να
καλύψετε
απαίτηση
της
μεγάλης
πλήρωσης.
Υιοθετεί
μια
quick-release
δομή,
και
το
σώμα
βαλβίδων
καθαρίζεται
εύκολα
και
γρήγορα,
με
την
αυτοκαθαριζόμενη
λειτουργία.
Σφραγίζοντας σταθμός
Η
μηχανή
κάλυψης
εισάγει
την
πιό
προηγμένη
διεθνή
τεχνολογία
σφράγισης
για
να
ικανοποιήσει
ανάγκη
της
μεγάλης
σφράγισης.
Η
αξιόπιστη
και
ακριβής
ρύθμιση
ροπής
εξασφαλίζει
την
ασφάλεια
κάθε
μπουκαλιού.
Ο
καθαρισμός
νημάτων
του
στόματος
μπουκαλιών
πρίν
σφραγίζει
θα
αποφύγει
moldy
της
παραμονής
υγρής
στο
στόμα
μπουκαλιών
στην
αποθήκευση.
Καλωσορίστε στο εργοστάσιό μας οποτεδήποτε στην ευκολία σας!
Κανένας πελάτης θέματος δεν έρχεται να μας επισκεφτεί ή όχι, θα πάρουμε την προσοχή για την ποιότητα των μηχανών και θα εξασφαλίσουμε όλες τις μηχανές με την τέλεια ποιότητα.
Εάν
πελάτης
να
μην
μας
επισκεφτούν
και
να
μην
επιθεωρήσουμε
τις
μηχανές,
θα
πάρουμε
το
βίντεο
για
τις
μηχανές
δοκιμής
και
θα
στείλουμε
στον
πελάτη
μας,
να
τις
δώσει
ολόκληρη
μια
άποψη
για
qualitiy
μας,
κατόπιν
παραδίδουμε
τις
μηχανές.
Εκτιμάμε
την
εμπιστοσύνη
όλων
των
πελατών,
θα
χρησιμοποιήσουμε
την
καλύτερες
υπηρεσία
και
την
ποιότητά
μας
για
να
επιστρέψουμε
τον
πελάτη
μας
Ελπίδα μπορούμε να κάνουμε καλές επιχειρήσεις με σας!!!