| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 50 SETS |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 WORK DAYS |
| Μάρκα | SONGRUI |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | PY2000ACS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 340*290*373cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Brand Name | SONGRUI | Πρότυπος αριθμός | PY2000ACS |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 50 σύνολα | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 340*290*373cm |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 600w | Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 2000kg | Διακόπτης ορίου | Διακόπτης ορίου άνοιξη/μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |
|
Εξουσιοδότηση
|
1
έτος
|
|
Υπηρεσία
μεταπώλησης
|
Σε
απευθείας
σύνδεση
τεχνική
υποστήριξη
|
|
Ικανότητα
λύσης
προγράμματος
|
γραφικό
σχέδιο,
τρισδιάστατο
πρότυπο
σχέδιο,
συνολική
λύση
για
τα
προγράμματα,
διαγώνια
σταθεροποίηση
κατηγοριών
|
|
Εφαρμογή
|
Διαμέρισμα
|
|
Ύφος
σχεδίου
|
Σύγχρονος
|
|
Πρότυπος
αριθμός
|
PY2000ACS
|
|
Πρότυπο
|
PY2000ACS
|
|
Παροχή
ηλεκτρικού
ρεύματος
|
AC380V
|
|
Δύναμη
μηχανών
|
750W
|
| Ροπή παραγωγής | 36N.m |
| Ύψος άξονων παραγωγής | 56mm |
|
Κινούμενη
ταχύτητα
πυλών
|
10-13m/min
|
|
Μέγιστο
βάρος
της
πύλης
|
2000Kg
|
|
Απόσταση
τηλεχειρισμού
|
≥30m
|
| Καταγραφή επάνω μακρινού | 25 |
| Μακρινή συχνότητα | 433.92NHz |
|
Τρόπος
τηλεχειρισμού
|
Ενιαίο
κουμπί
τρόπος
τρόπου/τρία
κουμπί
|
|
Διακόπτης
ορίου
|
Διακόπτης
ορίου
άνοιξη/μαγνητικός
διακόπτης
ορίου
|
| Καθήκον εργασίας | S2 20min |
| Θόρυβος εργασίας | ≤58dB |
|
Θερμοκρασία
εργασίας
|
-20°C
~
+50°C
|
| Οδηγώντας τρόπος | Εργαλείο |
|
Βάρος
συσκευασίας
|
17.00Kg
|
Η υπηρεσία μας:
Ευπρόσδεκτες διαταγές OEM&ODM
1.
Εκτύπωση
λογότυπων
στα
προϊόντα
2.
Προσαρμοσμένο
κιβώτιο
ή
χαρτοκιβώτιο
χρώματος
3.
Οποιεσδήποτε
ιδέες
σας
σχετικά
με
τα
προϊόντα
μπορούμε
να
σας
βοηθήσουμε
για
να
το
σχεδιάσουμε
και
να
βάλουμε
στην
παραγωγή.





