| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 50 SETS |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 WORK DAYS |
| Μάρκα | SONGRUI |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | CK300AC |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 340*290*373cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Brand Name | SONGRUI | Πρότυπος αριθμός | CK300AC |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 50 σύνολα | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 340*290*373cm |
| Όνομα προϊόντων | Υπερυψωμένο ανοιχτήρι πορτών γκαράζ πορτών | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz 110V/60HZ |
| Δύναμη μηχανών | 260W | Μέγιστο βάρος της πόρτας | 300kg |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου | Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |
| βάρος συσκευασίας | 13.6KG |
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΤΗΣ ΟΛΙΣΘΗΣΗΣ, ΤΗΣ ΤΑΛΑΝΤΕΥΣΗΣ, ΤΩΝ ΑΝΟΙΧΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΡΤΩΝ ΓΚΑΡΑΖ
Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1. Χτισμένος στη μονάδα ελέγχου με το δέκτη 433,92 MHZ
2. Χτισμένος στο φως ευγένειας των οδηγήσεων
3. Αριθμητικό πληκτρολόγιο/ενιαία διεπαφή κουμπιών.
4. Διεπαφή λαμπτήρων συναγερμών, ακτίνων φωτογραφιών & ακτίνων ασφάλειας.
5. Μηχανικός διακόπτης ορίου
6. Χειρωνακτικό βασικό σχέδιο απελευθέρωσης για λόγους έκτακτης ανάγκης.
7. Εξαρτήματα εγκατάστασης με τη ράβδο και το Μπους τραβήγματος.
8. Διαθέσιμος για τα δίπορτα ανοιχτήρια που τοποθετούνται σε κάθε πλευρά για τη μεγαλύτερη πόρτα.
Κύριες τεχνικές παράμετροι:
| Τύπος | CK300AC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V, 50Hz/110V, 60Hz |
| Εκτιμημένη δύναμη παραγωγής της μηχανής | 200W |
| Ροπή παραγωγής | 350N·μ |
| ταχύτητα | 1.75rpm |
| Ανώτατη επιφάνεια πορτών | 9 |
| Λειτουργούσα απόσταση τηλεχειρισμού | 30m (συχνότητα: 433.92mHz) |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί |
| Διακόπτης ορίου | Μηχανικός διακόπτης ορίου |
| Θόρυβος | ≤58dB |
| Κύκλος καθήκοντος | S2, 15 λεπτά |
| πρόσθετος τηλεχειρισμός | 20 |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20°C~+70°C |
Η υπηρεσία μας:
Ευπρόσδεκτες διαταγές OEM&ODM
1.
Εκτύπωση
λογότυπων
στα
προϊόντα
2.
Προσαρμοσμένο
κιβώτιο
ή
χαρτοκιβώτιο
χρώματος
3.
Οποιεσδήποτε
ιδέες
σας
σχετικά
με
τα
προϊόντα
μπορούμε
να
σας
βοηθήσουμε
για
να
το
σχεδιάσουμε
και
να
βάλουμε
στην
παραγωγή.


