| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 50 SETS |
| Ωρα παράδοσης | 5-8 WORK DAYS |
| Μάρκα | SONGRUI |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | PY2000AC |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | 340*290*373cm |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Brand Name | SONGRUI | Πρότυπος αριθμός | PY2000AC |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 50 σύνολα | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 σύνολο/σύνολα το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | 340*290*373cm |
| Όνομα προϊόντων | Γλιστρώντας ανοιχτήρι πυλών | παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 380V/50HZ |
| Δύναμη μηχανών | 600w | Κινούμενη ταχύτητα πυλών | 10-13m/min |
| Μέγιστο βάρος | 2000kg | Διακόπτης ορίου | Διακόπτης ορίου άνοιξη/μαγνητικός διακόπτης ορίου |
| Τρόπος τηλεχειρισμού | Ενιαίο κουμπί τρόπος τρόπου/τρία κουμπί |
Γλιστρώντας
πυλών
μηχανή
αδιάβροχο
2000KG
PY2000AC
εναλλασσόμενου
ρεύματος
600W
αυτοματοποίησης
χειριστών
πορτών
ανοιχτηριών
αυτόματη
Το
ανοιχτήρι
πυλών
που
σχεδιάζεται
για
την
εμπορική
και
βιομηχανική
χρήση,
το
βάρος
μέχρι
2000Kg
και
τη
λειτουργούσα
απόσταση
μέχρι
12
μέτρα.
Χαρακτηριστικά
γνωρίσματα
προϊόντων:
*
Λίπανση
πετρελαίου,
γενναιόδωρη
εμφάνιση,
βαρέων
καθηκόντων.
*
Συμπαγές
strucretu,
οικονομικώς
αποδοτικό.
*
Μηχανή
εναλλασσόμενου
ρεύματος
με
την
ενσωματωμένη
μονάδα
ελέγχου.
*
Αριθμητικό
πληκτρολόγιο/ενιαία
διεπαφή
κουμπιών.
*
Λαμπτήρας
συναγερμών,
ακτίνα
φωτογραφιών
&
safty
διεπαφή
ακτίνων.
*
Ο
χρήστης
μπορεί
να
επιλέξει
την
αυτόματος-στενή
λειτουργία.
*
Μαλακή
έναρξη
και
αργή
στάση.
(Έξυπνη
έκδοση)
*
Αυτόματος-αντίστροφη
λειτουργία
κατά
το
χτύπημα
του
εμποδίου
κατά
τη
διάρκεια
του
κλεισίματος.
(Έξυπνη
έκδοση)
*
Χειρωνακτικό
βασικό
σχέδιο
απελευθέρωσης
για
λόγους
έκτακτης
ανάγκης.
Κύριες
τεχνικές
παράμετροι:
|
Εξουσιοδότηση
|
1
έτος
|
|
Υπηρεσία
μεταπώλησης
|
Σε
απευθείας
σύνδεση
τεχνική
υποστήριξη
|
|
Ικανότητα
λύσης
προγράμματος
|
γραφικό
σχέδιο,
τρισδιάστατο
πρότυπο
σχέδιο,
συνολική
λύση
για
τα
προγράμματα,
διαγώνια
σταθεροποίηση
κατηγοριών
|
|
Εφαρμογή
|
Διαμέρισμα
|
|
Ύφος
σχεδίου
|
Σύγχρονος
|
|
Πρότυπος
αριθμός
|
PY2000AC
|
|
Πρότυπο
|
PY2000AC
|
|
Παροχή
ηλεκτρικού
ρεύματος
|
AC110V/60Hz,
AC220V/50Hz
|
|
Δύναμη
μηχανών
|
600W
|
| Ροπή παραγωγής | 36N.m |
| Ύψος άξονων παραγωγής | 56mm |
|
Κινούμενη
ταχύτητα
πυλών
|
10-13m/min
|
|
Μέγιστο
βάρος
της
πύλης
|
2000Kg
|
|
Απόσταση
τηλεχειρισμού
|
≥30m
|
| Καταγραφή επάνω μακρινού | 25 |
| Μακρινή συχνότητα | 433.92NHz |
|
Τρόπος
τηλεχειρισμού
|
Ενιαίο
κουμπί
τρόπος
τρόπου/τρία
κουμπί
|
|
Διακόπτης
ορίου
|
Διακόπτης
ορίου
άνοιξη/μαγνητικός
διακόπτης
ορίου
|
| Καθήκον εργασίας | S2 20min |
| Θόρυβος εργασίας | ≤58dB |
|
Θερμοκρασία
εργασίας
|
-20°C
~
+50°C
|
| Οδηγώντας τρόπος | Εργαλείο |
|
Βάρος
συσκευασίας
|
17.00Kg
|


